featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, Bu Altcoin’in Yüzde 7.000 Yükseleceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para birimi analisti, Bitcoin’in (BTC) dibe vurmuş olabileceğini söylerken yüzde 7.000 yükselebilecek bir altcoin’i açıkladı.

Twitter’da 222.200 takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla tanınan ünlü analist, önce BTC hakkında konuşarak, lider kripto para birimini incelerken Bitfinex’te çok sayıda satın alma emriyle karşılaştığını söylüyor.

Capo’ya göre Bitfinex’te yoğun alım, Bitcoin’in önemli bir destek seviyesine ulaştığının bir göstergesi.

“Bitfinex borsasında devasa satın alma duvarı hala orada.

Bu genellikle bir dip sinyali belirtisidir.”

FGzKOCYWQAA lDO
Kaynak: Capo/Twitter

Capo’nun grafiğine göre, Bitfnex kullanıcıları 45.000 ila 44.000 dolar arasında büyük satın alma emirleri veriyor. Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, 46.632 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist daha sonra yüzde 7.000 yükselebilecek altcoin olan Hathor (HTR) hakkında konuştu ve az bilinen kripto varlığının temellerinin “gerçekten iyi” olduğunu söyledi. Altcoin şu anda piyasa değerine göre 210. sırada yer alıyor. Hator, gerçek dünya token’laştırma kullanım durumları için tasarlanmış, ölçeklenebilir, ücretsiz bir blok zinciridir.

Elliott Wave teorisini uygulayan kripto para analisti, 2022’nin ikinci çeyreğine kadar HTR için yüzde 7,146 gibi şaşırtıcı bir şekilde 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

“HTR

Mükemmel parabolik oluşum ve üçüncü dalga genişlemeye hazır görünüyor.

Her şey beklendiği gibi giderse bunun 100 doları geçtiğini görebilirim.

Temel bilgiler gerçekten çok iyi.”

Screenshot 1 15
Kaynak: Capo/Twitter

Elliott Waves teorisi, dalgalar halinde oluşma eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımıdır.

Capo’nun grafiğine göre, HTR, döngüsünü sona erdirmek için beş parabolik dalga ile 100 doların üzerine çıkmadan önce derin bir düzeltmenin ardından 40 dolar civarında büyük bir dalga üç ralli başlatmaya hazırlanıyor.

Ünlü Analist, Bu Altcoin’in Yüzde 7.000 Yükseleceğini Söyledi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!