Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Uzman Analiste Göre, Bu 5 Altcoin Bu Yıl Büyük Kazançlar Sağlayacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman kripto stratejisti olan Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) dahil olmak üzere bu yıl büyük yükselişler gerçekleştireceğini inandığı beş altcoin’i açıkladı.

YouTube’da 159.000 aboneye sahip olan uzman analist Van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda, Solana ve Avalanche (AVAX) gibi 1. katman projelerinin 2021’de muazzam yükselişler yaşadığını göz önüne alarak 2022’de de aynı performansı göstereceklerini düşündüğünü söyledi.

“Örneğin, 2021 yılında çok başarılı olan katman-1’lerinin birkaç örneğinden bahsedecek olursak, Solana birkaç dolardan geldi ve 240 dolara kadar çıktı.

AVAX da aynı şekilde birkaç dolardan başlayıp 140 dolara kadar yükseldi.

Dolayısıyla, böyle bir sonuç elde etmek istiyorsanız katman-1 projelerine sahip olmalısınız.”

Analistin listesinde üçüncü sırada, merkeziyetsiz paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM) var. Van de Poppe’ye göre, Cosmos daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler yaptığı için ralliye hazırlanıyor olabilir.

“Ayrıca, portföyünüzde birden fazla altcoin ve katman-1 projesi olmasını istiyorsanız, bunlardan ilki kesinlikle ATOM, şu anda kendisini yeni bir rallinin gerçekleşmesi için hazırlıyor.

Cosmos tablosuna bakarsam, ATOM’un ralliye başlamaya hevesli olduğunu görüyorum.”

Listenin dördüncü sırasında, Van de Poppe’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolardan düzeltme yaşamasına rağmen hala uzun vadeli yükseliş gerçekleştireceğini söylediği birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) var.

“Bu dediklerim Polkadot için de geçerli. Burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü, ancak hala daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler yapıyoruz.”

Van de Poppe’nin izlediği bir diğer kripto sektörü, merkezi olmayan finans (DeFi) ve listetenin son sırasındaki altcoin ise, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı olan Curve DAO Token (CRV).

“CRV şu anda uyanıyor ve hala yükselmeye devam edecek. 2021, DeFi için korkunç bir yıldı. 2022 büyük olasılıkla DeFi için harika bir yıl olacak.”

Uzman Analiste Göre, Bu 5 Altcoin Bu Yıl Büyük Kazançlar Sağlayacak!