Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Antoni Trenchev’e Göre, Bitcoin Önümüzdeki Aylarda 2 Kat Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kullanıcılara kripto para destekli gerçek zamanlı kredi seçenekleri sunan Nexo’nun kurucu ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, son piyasa sarsıntısına rağmen Bitcoin (BTC) konusunda oldukça iyimser.

Trenchev, Bloomberg’e verdiği röportajda, BTC’nin önümüzdeki aylarda mevcut seviyelere göre yaklaşık yüzde 130 oranında artış gösterebileceğini söyledi.

“Bitcoin 100.000 dolara gidiyor. Bu seviyelere yükseldiğini kesinlikle göreceğiz. Benim iyimser ve merak ettiğim Haziran sonunda mı, yoksa yıl sonunda mı yükseleceği. Sonuçta, ne zaman yükseleceği önemli değil.

Ancak bu varlığın bu kadar esnek olması büyüleyici, fikir birliği ne kadar düşüşe geçerse ve bu şu anda oluyor gibi görünüyorsa, kişisel olarak o kadar fazla yükselişe geçiyorum.”

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada, 42.829 dolardan işlem görüyor.

Fed’in para politikasını sıkılaştırma planlarının “Bitcoin için kötü” olup olmadığı sorulduğunda Trenchev, faiz oranlarını planlı ve kapsayıcı bir şekilde artırmak için siyasi bir baskı olmadığını söyledi.

Nexo’nun kurucu ortağına göre, S&P 500 ABD hisse senedi endeksi çökerse Federal Rezerv Bankası (Fed) para politikasını gevşetecek.

“S&P ve kredi piyasaları yüzde 20 hatta yüzde 30’luk bir düzelme gösterir göstermez, kısa sürede gevşemeye geri döneceğiz. Hiç kimsenin gerekli olanı, yani oranları tutarlı şekilde ve uzun süreler boyunca yükseltmek için iktidara gelmesini siyasi baskı olarak ve gelecekte de olabilecek senaryolar arasında görmüyorum.

Biliyorsunuz, S&P bugün yüzde 2,5 düştü ve herkes dünyanın sonunun geldiğini söylüyor. Dolayısıyla bunu gelecekte olası bir senaryo olarak görmüyorum ve ucuz paranın kalıcı olacağını düşünüyorum.”

Trenchev, kripto para birimi endüstrisi detaylandıkça ve geliştikçe, yani kısacası, bir şekilde büyüdükçe ABD’de “iş dostu” düzenlemeler için umut vaat ettiğini söyleyerek sözlerini sonlandırıyor.

“Düzenleyicilerin nihayet bu durumu fark ettikleri için mutluyuz ve umarım üretken, iş dostu bir plan ortaya çıkacaktır. Özellikle ABD’de, çünkü herhangi bir ülkenin kripto para birimi sektörünü dışarıdan izlemeyi göze alabileceğini sanmıyorum. Özellikle Metaverse, yavaş ama emin adımlarla ortaya çıktığında.

Düzenleme konusunda iyimser olmayı seçiyorum. Bu kuralları oluşturmalarına yardımcı olmak ve durumu çözmek amaçlı bazı düzenleyicilerle beraber hareket ediyoruz.”

Antoni Trenchev’e Göre, Bitcoin Önümüzdeki Aylarda 2 Kat Yükselebilir!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!