Başarılı Analist, Bu Yıl Kripto Paralara Hakim Olacak Sektörü Açıkladı: Metaverse Değil!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı kripto para analisti, kripto dünyasının iki önemli alanını gözlemleyerek bu altcoin’in yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

YouTube’da 160 bin aboneye sahip olan başarılı analist Michaël van de Poppe, paylaştığı yeni bir videoda, cansız bir 2021’den sonra, veri besleme hizmeti Chainlink’in (LINK) hem merkezi olmayan finans (DeFi) hem de oracle ağları için öncülük edebileceğini söyledi.

“Bir yıl önce, şu an bulunduğumuz yerle tam olarak aynı seviyedeydik. Bu ne anlama geliyor? 2021, Chainlink, oracles ve DeFi için iyi bir yıl olmadı demek.

Ancak son zamanlarda DeFi alanında gerçekten güç gördük ve birden fazla DeFi protokolü hareketlenmeye başlıyor ve devam etmesi çok muhtemel şekilde güç gösteriyor.

DeFi güzel bir şekilde uyanacaksa, Chainlink büyük olasılıkla onları takip edecek.”

Oracles, akıllı sözleşmeleri yürütmek için gerçek dünya bilgilerini blok zincirlerle bağlayarak çalışır.

Van de Poppe, bu altcoin için 2022 fiyat tahminlerini ortaya koyarken, Chainlink’in Tether paritesindeki (LINK/USDT) son zamanlardaki en yüksek ve en düşük seviyelerine dikkat çekti.

“Eğer burada 19,50 dolardan daha yüksek bir dip elde edersek, yine yüksek seviyelere ulaşacağız ve 33 dolardaki yüksek seviyeleri kırdığımızda büyük olasılıkla kendimizi yeni bir trende sokacağız.

Ardından, Chainlink’in sonraki hedeflerini 77 dolar ve 120 dolar olarak belirleyebiliriz.”

Kaynak: Michaël van de Poppe/YouTube

Başarılı analist, yıllık kripto piyasası değerlendirmesini şu sözlerle tamamladı:

“2022, DeFi ve oracles’ın yılıdır.”

Chainlink şu anda gün içi yüzde 10,69 düşüşle 24,04 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 17. sırada yer alan bu altcoin, son bir haftada ise yüzde 19,53’lük bir artış sergiledi.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!