Ethereum 3 Bin Doları Geçti! Sırada Ne Var?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Benjamin Cowen, önde gelen akıllı sözleşme platformunun tekrardan 3.000 dolara yükselmesiyle Ethereum (ETH) için sonraki seviyeleri açıkladı.

YouTube’da 707.000 aboneye sahip olan ünlü analist Benjamin Cowen, yeni paylaştığı bir videoda, ikinci en büyük kripto varlık olan Ethereum’un neredeyse bir yıldır 2.000 ila 4.000 dolar arasında işlem gördüğünü söyledi.

Konsolidasyonun uzunluğu göz önüne alındığında Cowen, ETH’nin eninde sonunda karşılığını alacağına inanıyor.

“Bence Ethereum’un yeni rekorlara ulaşması için bir yıl veya daha fazla süre boyunca 2.000 ila 4.000 dolar arasında işlem görmesi pek mümkün değil.”

Kripto analisti, Ethereum’un şu anda yeni zirvelere ulaşmadan önce yaklaşık bir yıl boyunca yatay işlem gördüğü 2016 fiyat hareketini izlediğine inandığını söylüyor.

“Ethereum teorik olarak ayı piyasası tabanından itici bir hareketin olduğu bu tür bir harekette. Orada bir tür dürtüsel hareket var ve sonra yılın geri kalan döneminde yatay harekete devam ediyor ve önünde sonunda yeni zirvelere ulaşabiliriz.”

Kaynak: Benjamin Cowen/YouTube

Cowen, Ethereum’un 2016-2017 piyasa yapısını gerçekten takip etmesi durumunda, ETH’nin muhtemelen bu yılın ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydedeceğini de sözlerine ekledi.

“İnsanların bu fraktallara, olması gerektiği fikriyle değil, perakende yatırımcıların bir zamanlar bizim şu anda olduğu gibi hissettikleri için aynı mercekle bakmalarını istiyorum. Duygular aynıydı. Fiyatlar farklıydı ama duygular aynıydı.

Aradığım şey: kırılana kadar fraktalı takip etmesi. Olan şu ki, biraz konsolide oluyoruz ve sonra sadece daha yükseğe çıkmaya başlıyoruz ve yükselmeye devam ederse, o zaman belki Mayıs’a, Haziran’a veya Temmuz’a kadar tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabiliriz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!