Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, Yeni Rekorlar Kırmaya Hazırlanıyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti, Ethereum (ETH) rakibi olan bu altcoin’in yeni zirvelere çıkacağını ve Bitcoin (BTC) için potansiyel bir trendin tersine döneceğini düşünüyor.

Twitter’da 204.500 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan popüler analist, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) fiyat hareketini takip ettiğini söyledi.

Kripto stratejisti, AVAX’ın düzeltici bir modeli tamamladıktan sonra güçlü bir ralli için hazır olduğuna inandığını da sözlerine ekledi.

“Altcoin’ler söz konusu olduğunda, gerçekten AVAX’ı satın almaya devam ediyorum. Sadece 0,618 seviyesinden çok güçlü bir tepki vermekle kalmadı, aynı zamanda yükseklerden aşağı doğru hareket de üç dalgalı bir düzeltici ABC oldu. Bunun birçok altcoin’den, potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden bile daha iyi performans göstermesini bekliyorum.”

Fkynomlauaacrwq
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, dalgalar halinde hareket etme eğiliminde olan yatırımcı psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz tekniği olan Elliott Waves teorisinin uzmanıdır denilebilir. Elliott Waves teorisine göre, bir varlık bir ABC düzeltmesini tamamladıktan sonra bir yükseliş trendinin yeniden başlaması muhtemeldir.

Bitcoin’e bakan kripto analisti, BTC’nin Kasım ayından bu yana kriptoyu düşüş eğiliminde tutan çapraz direncin üzerinde kapanmayı başardıktan sonra güç belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Düşüş trendinin üzerinde sağlam günlük kapanış yaptık. Bu neredeyse üç ay içinde yükseliş piyasası yapısının ilk işaretleri.”

Fkym24Kauaisr15
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter, Bitcoin’in uzun vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Geçen ay, BTC 30.000 dolarlık desteği kırmaya çalışırken, kripto stratejisti, Bitcoin’in bu yıl 100.000 doların üzerine çıkacağını tahmin etmişti.

Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin, Yeni Rekorlar Kırmaya Hazırlanıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.