Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum’un 2022 Yılı Hedeflerini Açıkladı ve Bu Sektörün Patlayacağını Söyledi!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, bu yıl Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat hedeflerini açıklarken, önümüzdeki aylarda büyük kazançlar sağlayacağına inandığı yeni bir kripto sektörünü adlandırıyor. 

Ünlü CEO, Real Vision Finance ile yaptığı yeni bir röportajında, yılın sonuna doğru uygun makroekonomik koşulların Bitcoin’i 100 bin doların ve Ethereum’u 10 bin doların üzerine çıkarabileceğini söyledi.

“Logaritmik kanalı kullanıyorum. Bitcoin tekrar yukarı yönlü ivme kazanırsa ve merkez bankası sıkılaşma politikasından vazgeçer ya da buna dair bir ışık yakarsa, BTC, yüzde 300 yükselebilir. Ethereum ise daha fazla kazanç sağlayabilir.”

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, 42.859 dolardan, ETH, 3.274 dolardan işlem görüyor.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi Pal, ayrıca 2022’nin sosyal token’ların yılı olacağını tahmin ediyor. Kişilikler, markalar veya topluluklar tarafından sağlanan değeri fiat paraya çevirmeye olanak sağlayan kripto paralar popüler hale gelebilir.

“Bir süredir bundan kaçınıyorum çünkü üzerinde çalıştığım ve hakkında gerçekten konuşamayacağım şeyler var, ama bence bu yıl sosyal token’ların yılı. İnsanlar henüz gerçekten anlamıyor.

Gerçekten anlayan insanların Bored Ape’in maymun NFT’si ile başladığını görüyoruz. Bunlardan başka örneklerde var, ancak bunlar hala küçük ölçekli.

Bazı devasa toplulukların token’laştığını göreceğiz ve token ekonomisinin gücünü göreceğiz. İnsanların farkında olmadığı en büyük şey bu çünkü henüz görmediler. Bu yıl için büyük tahminim bu.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!