Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Uzman Analist, AVAX ve Bu 3 Altcoin’in Ralli Yapacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Uzman kripto para analisti akıllı sözleşme platformu Avalanche ve diğer üç altcoin’in alev alacağını ve ralli yapacağını düşünüyor.
  • Twitter’da 157,900 takipçiye sahip olan ve Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan uzman analist, Avalanche’ın (AVAX) 130 dolardaki hedefine gitmeye hazırlandığını söyledi.

“Genel olarak iyi bir hacim geliyor. 4 saatlik piyasa yapısı yine de düşüş eğiliminde. AVAX benim sepetimin büyük bir kısmını kapsıyor.”

Screenshot 1 17
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter
  • Yazının yazıldığı sırada AVAX, yedi günün en düşük seviyesi olan 75,63 dolardan yüzde 35’in üzerinde artışla 103,89’da işlem görüyor.
  • Analistin listesinde bir sonraki sırada, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) var. Uzman kripto para analistine göre, Polkadot düşüş trendine devam etmeden önce 35 dolara sıçrama yapacak.

“24 dolar seviyesinde tutunmaya devam etse iyi olur yoksa daha da aşağılara gidecek. Ve sonunda bir tür daha düşük bir tepe yapacağını düşünüyorum.

Screenshot 2 8
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter
  • Uzman analistin hedefi gerçekleşirse DOT, 24,62 dolardan yüzde 42 yükseliş gerçekleştirerek kazandıracak.
  • Listenin bir sonraki sırasında, akıllı şehirlere güç sağlamayı amaçlayan bir özel blok zinciri ağı olan Fantom (FTM) var. Analist, FTM’nin 1,40 dolarda bir dip yapmış olabileceğini ve bu sayede 2,80 dolar seviyesine çıkabileceğini söyledi.

“Giriş noktası için güzel bir bölge. Bu bölgede büyük bir alım baskısı var.”

Screenshot 3 3
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter
  • Altcoin Sherpa’nın listesinde son sırada, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı olan Curve (CRV) var. Kripto analistine göre, CRV, 2021 yılında yapmış olduğu zirve noktası olan 6,39 doları aşmak için hazırlanıyor.

“Ethereum tabanlı DeFi’ler (merkezi olmayan finans) arasındaki en güçlü altcoin’lerden birisi bu, bence bu sayede oldukça sağlam görünüyor. Bununla birlikte, direnç noktasına yaklaşıyoruz ve direnci kıracağımızdan eminim.”

Screenshot 4 1
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter
Uzman Analist, AVAX ve Bu 3 Altcoin’in Ralli Yapacağını Söyledi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!